Sprawdź nasze aktualne oferty pracy

Career

Jesteśmy grupą błyskotliwych, kreatywnych maniaków komputerowych, konsultantów, programistów, projektantów, zajmujących się rozwiązywaniem problemów. Chcesz do nas dołączyć?

Młodszy Programista Java

Miejsce Pracy: Katowice

Obowiązki:

  • Rozwój aplikacji webowych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Minimum pół roku doświadczenia na stanowisku Programisty Java/J2EE
  • Bardzo dobra znajomość Java/J2EE
  • Bardzo dobra znajomość Java/J2EE framework
  • Znajomość SQL
  • Dobra  znajomość angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych,
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów,
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole

Geosolution jest firmą, która chce wspierać swoich Klientów w zakresie innowacyjnych rozwiązań Informatycznych. Współpracujemy głównie z integratorami oprogramowania oraz instytucjami publicznymi. Prowadzimy projekty zarówno w kraju jak i za granicą, co pozwala nam oferować naszym Pracownikom Możliwość rozwoju oraz ciągłe poszerzanie kompetencji.

Programista Java

Obowiązki:

  • Rozwój aplikacji webowej,
  • Budowanie aplikacji w technologii JEE z wykorzystaniem Spring, Hibernate oraz GWT,
  • Aktywny wpływ na projekty tworzonych rozwiązań.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Programisty JAVA/J2EE,
  • Bardzo dobra znajomość JEE oraz Hibernate,
  • Dobra znajomość SQL (PL-SQL).

Mile widziane:

  • Znajomość Spring, GWT, AJAX, jQuery, JavaScript, HTML, XHTML, CSS,
  • Doświadczenie przy pracy z bazami danych Oracle oraz PostgreSQL,
  • Dobra znajomość angielskiego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe,
  • Możliwość pracy z nowymi technologiami,
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole.