Kariera

Kontakt

Geosolution Sp. z o.o.

Dział Obsługi Klienta

ul. Domaniewska 37/2.43

02-672 Warszawa / Polska

Oddział Spółki

Dział Rozwoju Oprogramowania

ul. Jagiellońska 4

44-100 Gliwice / Polska

ul. Szafranka 2-4/1

40-025 Katowice / Polska

ul. Świętego Mikołaja 7

50-125 Wrocław / Polska

Sekretariat

tel: +48 693 178 706

faks: +48 22 203 44 47

Dział Wsparcia

tel: +48 667 974 156

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy

Career

Jesteśmy grupą błyskotliwych, kreatywnych maniaków komputerowych, konsultantów, programistów, projektantów, zajmujących się rozwiązywaniem problemów. Chcesz do nas dołączyć?

Młodszy Programista Java

Miejsce Pracy: Katowice

Obowiązki:

  • Rozwój aplikacji webowych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Minimum pół roku doświadczenia na stanowisku Programisty Java/J2EE
  • Bardzo dobra znajomość Java/J2EE
  • Bardzo dobra znajomość Java/J2EE framework
  • Znajomość SQL
  • Dobra  znajomość angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych,
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów,
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole

Geosolution jest firmą, która chce wspierać swoich Klientów w zakresie innowacyjnych rozwiązań Informatycznych. Współpracujemy głównie z integratorami oprogramowania oraz instytucjami publicznymi. Prowadzimy projekty zarówno w kraju jak i za granicą, co pozwala nam oferować naszym Pracownikom Możliwość rozwoju oraz ciągłe poszerzanie kompetencji.

Programista Java

Obowiązki:

  • Rozwój aplikacji webowej,
  • Budowanie aplikacji w technologii JEE z wykorzystaniem Spring, Hibernate oraz GWT,
  • Aktywny wpływ na projekty tworzonych rozwiązań.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Programisty JAVA/J2EE,
  • Bardzo dobra znajomość JEE oraz Hibernate,
  • Dobra znajomość SQL (PL-SQL).

Mile widziane:

  • Znajomość Spring, GWT, AJAX, jQuery, JavaScript, HTML, XHTML, CSS,
  • Doświadczenie przy pracy z bazami danych Oracle oraz PostgreSQL,
  • Dobra znajomość angielskiego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe,
  • Możliwość pracy z nowymi technologiami,
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole.